RSS not configured

Facebook
RSS

Podróżowanie samochodem po Polsce

Komentowanie nie jest możliwe
kwi - 11 - 2016
admin

Chociaż ceny na stacji benzynowej nie są za bardzo niskie, a na dodatek nasze drogi ciągle nie należą do generalnie bardzo dobrych, to nikt nie powiedział, iż zwiedzanie Polski za pomocą samochodu jest beznadziejnym pomysłem. W końcu można wymienić wiele ładnych miast i miasteczek czy tysiące zabytków, atrakcji turystycznych…
Jeżeli wchodzi w grę samochodowe zwiedzanie Polski, początkowo warto ustalić trasę. Zakładając, iż wyruszamy z Warszawy, warto na początek zajechać na Mazury. Trzeba jasno napisać, że powiedzmy dwa dni w Giżycku to prawdziwym strzał w dziesiątkę.
Mazury są fantastyczne, ale trzeba wyruszyć dalej – może Jastarnia? Generalnie jedyną wadą polskiego morza jest to, że jest raczej zimne. Jednak to jedyna wada. W końcu nadbałtyckie plaże są bardzo ładne. Co później? Warto pojechać do Gdańska, bo to jedno z najpiękniejszych miast w kraju. Kilka godzin samochodem od Gdańska mieści się niemniej piękne miasto, a mianowicie Toruń. Później warto kierować się na południe – dwa dni w Krakowie to absolutne minimum. Nawet te osoby, które już były w Krakowie, jak najbardziej powinny powtórzyć wycieczkę. Z Krakowa warto pojechać choćby do Zakopanego, a więc stolicy polskich gór… To przykładowy plan podróży po kraju; pewne jest jedno – warto odkrywać Polskę.
źródło: usmiechtarnowa.pl, digikey.net.pl, http://avans.org.pl, http://wypadekholandia.pl

Comments are closed.

administrator nieruc

Kryzys na rynku mieszkaniowym w naszym kraju - mam tu ...